12,9-calowy iPad Pro w Q1/2021 rzekomo z wyświetlaczem mini LED

przez Eryk

Od dawna krążą plotki, że Apple zaimplementuje technologię wyświetlania mini-LED na różnych urządzeniach. Można wielokrotnie przeczytać, że 12,9-calowy iPad Pro będzie jednym z pierwszych urządzeń, które przewidują tę technologię. Dokładnie to podkreślono ponownie w nowym raporcie.

12,9-calowy iPad Pro w Q1/2021 rzekomo z wyświetlaczem mini LED

Digitimes informuje, że Apple wprowadzi na rynek nowy 12,9-calowy iPad Pro z mini wyświetlaczem LED w pierwszym kwartale 2021 roku.

Po pierwsze, w raporcie generalnie stwierdza się, że producent z Cupertino chciałby poszerzyć swój łańcuch dostaw wyświetlaczy i paneli dotykowych. Między innymi BOE powinno wreszcie wejść do gry jako dostawca wyświetlaczy OLED do iPhone’a. Serwis branżowy informuje również, że dostawca GIS dużo inwestuje w swoje systemy produkcyjne, aby produkować zintegrowane moduły dotykowe do mini wyświetlaczy LED do iPada Pro 12,9 cala. Ogłoszenie tego urządzenia planowane jest na pierwszy kwartał 2021 roku.

Jak wspomniano na początku, krążą uporczywe plotki, że Apple pracuje nad 12,9-calowym iPadem Pro z mini-wyświetlaczem LED. Ta technologia zapewnia ciemniejsze poziomy czerni, wyższą jasność, mocniejsze kolory i lepszy kontrast. Dzięki technologii miniwyświetlaczy do oświetlenia wyświetlacza wykorzystuje się tysiące diod LED. Zapewnia to przewagę nad wyświetlaczami OLED bez żadnych rzeczywistych wad.

Trudno powiedzieć, czy Apple faktycznie zapowie nowego 12,9-calowego iPada Pro w I kwartale 2021 roku. Zdecydowanie spodziewamy się nowego iPada Pro w nadchodzącym roku. Jednak okaże się, czy będzie to początek, połowa czy koniec 2021 roku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej