12,9-calowy iPad Pro z wyświetlaczem Mini-LED nie trafi do sprzedaży przed kwietniem

przez Eryk

Nowy 12,9-calowy iPad Pro z wyświetlaczem Mini-LED nie trafi do sprzedaży przed kwietniem

Po tym, jak w ostatnich tygodniach zakładaliśmy lub mieliśmy nadzieję, że Apple zaprosi na keynote 23 marca, teraz możemy odhaczyć tę datę. Jak na razie nie wysłano żadnych związanych z tym zaproszeń, a leakster Jon Prosser mówi teraz o kwietniu. To przynajmniej pasuje do stwierdzenia Digitimes, że nowego, 12,9-calowego iPada Pro nie należy spodziewać się wcześniej niż w drugim kwartale.

iPad Pro
ipad pro

Nowy 12,9-calowy iPad Pro z mini wyświetlaczem LED pojawi się dopiero w kwietniu

Z dzisiejszego raportu:

Epistar stał się wyłącznym dostawcą chipów miniLED, które będą wykorzystywane w 12,9-calowym iPadzie Pro z podświetleniem miniLED, z prawie 50% odpowiednich mocy produkcyjnych zarezerwowanych dla tabletu i wysyłek ilościowych, które rozpoczną się w drugim kwartale 2021 roku, powiedziały źródła.

W zeszłym tygodniu Digitimes mówił o tym, że nowy 12,9-calowy iPad Pro zadebiutuje pod koniec marca. Teraz wypowiedź została skorygowana o to, że masowa produkcja iPada Pro rozpocznie się w drugim kwartale.

Nie tylko iPad Pro ma otrzymać wyświetlacz mini-LED w perspektywie średnioterminowej. Mówi się, że Apple prędzej czy później przekształci również MacBooka Pro. W tym roku spodziewamy się zapowiedzi nowych 14- i 16-calowych MacBooków z Apple Silicon. Czy nowa technologia wyświetlania będzie już stosowana w tych urządzeniach, dopiero się okaże.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej