14- i 16-calowe MacBooki Pro wreszcie wchodzą do masowej produkcji

przez Eryk

Dostawcy Apple rozpoczęli masową produkcję nadchodzących przeprojektowanych 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pros, zamierzając osiągnąć aż 800.000 miesięcznych dostaw laptopów do końca listopada, według nowego raportu serwisu DigiTimes.

Nadchodzące 14- i 16-calowe MacBooki Pro firmy Apple były przedmiotem plotek, ale ich premiera jest już blisko. Wiele raportów sugeruje Apple planuje intensywny sezon jesienny premiery produktów, w tym nowe iPhone’y, Apple Watches, i AirPods.

14- i 16-calowe MacBooki Pro

14- i 16-calowe MacBooki Pro


14-calowy i 16-calowy MacBook Pro, które mają być wyposażone w zupełnie nowy wyświetlacz mini-LED, zaktualizowany wygląd i bardziej wydajny układ Apple Silicon, zadebiutuje przed końcem roku. Produkcja laptopów została powszechnie zgłoszone do rozpoczęcia w trzecim kwartale roku, a raport DigiTimes potwierdził te doniesienia.


Poprzedni raport DigiTimes wskazał, że nowe laptopy będą miały premierę we wrześniu, przypuszczalnie wraz z nadchodzącym iPhone 13 i Apple Watch Series 7. Choć teoretycznie możliwe, Apple będzie prawdopodobnie bardziej zadowolony z organizowania drugiego wydarzenia tej jesieni poświęconej w pełni do komputera Mac, a nie zawierać go w oczekiwanym wrześniowej premierze iPhone’a.

W zeszłym tygodniu, Apple złożył wiele niewydanych produktów, w tym Mac i Apple Watches w bazie danych Eurasian. Chociaż złożenie zawiera tylko identyfikatory modelu, są one prawdopodobnie nadchodzące MacBook Pros i Apple Watch Series 7.


Niemniej jednak, gdy Apple zdecyduje się wydać nowe laptopy, oczekuje się, że będzie na nie duży popyt. Apple podobno zainwestował ponad 200 milionów dolarów w zabezpieczenie dodatkowych produkcji wyświetlaczy mini-LED dla laptopów i aktywnie poszukiwał dodatkowych dostawców dla swojego łańcucha dostaw.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej