Adobe Lightroom CC v4.1 zapewnia obsługę Apple M1

przez Eryk

Adobe zaktualizował dzisiaj Lightroom CC do wersji 4.1 w Mac App Store, aby zapewnić natywną obsługę nowych komputerów Mac M1.

Firma Adobe ogłosiła w zeszłym miesiącu wydanie Photoshop Beta dla Apple Silicon i twierdzi, że pracuje nad natywną wersją Lightroom Classic dla Apple Silicon, która zostanie wydana w przyszłym roku.

Adobe Lightroom CC v4.1 z obsługa Apple M1

Wcześniejsze wersje aplikacji do edycji zdjęć działały na komputerach Mac typu M1, ale musiały być uruchamiane za pośrednictwem oprogramowania Rosetta firmy Apple, które tłumaczy kod stworzony dla procesora Intel x86, aby umożliwić pracę na komputerach z Apple Silicon.

Profesjonalne oprogramowanie do edycji zdjęć można pobrać bezpłatnie, ale wymaga miesięcznej subskrypcji w wysokości 47, 97 zł za pośrednictwem systemu zakupów w aplikacji Apple po tygodniowym okresie próbnym. Subskrypcja obejmuje 1 TB pamięci w chmurze.

Ponadto Adobe Photoshop dla iPadOS otrzymał dzisiaj aktualizację, która naprawia krytyczny błąd, który powodował problemy z importem plików i pędzlem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej