Adobe wycofuje Photoshop Sketch i Illustrator Draw z App Store w lipcu

przez Eryk

Firma Adobe w tym tygodniu przypomniała klientom, że jej aplikacje Photoshop Sketch i Illustrator Draw nie będą już dostępne do pobrania na iOS i Androida od 19 lipca. Adobe planuje zakończyć wsparcie aplikacji dla obecnych użytkowników 10 stycznia 2022 roku.

W dokumencie wsparcia technicznego, Adobe powiedział, że użytkownicy mogą łatwo migrować do swojej aplikacji Fresco, która łączy w sobie wiele narzędzi Photoshop Sketch i Illustrator Draw do rysowania i malowania. Wszystkie projekty utworzone w Illustrator Draw i Photoshop Sketch zostaną automatycznie zmigrowane do aplikacji Fresco po zalogowaniu się do niej za pomocą adresu e-mail Adobe ID.

Adobe wycofuje Photoshop Sketch i Illustrator Draw z App Store w lipcu
Adobe Fresco(zdjęcie:adobe.com)

Adobe wycofuje Photoshop Sketch i Illustrator Draw z App Store w lipcu

Dotychczasowi użytkownicy mogą nadal korzystać z Photoshop Sketch i Illustrator Draw po 19 lipca, a wszystkie prace i projekty będą nadal dostępne, ale firma Adobe poinformowała, że nie doda żadnych nowych funkcji ani aktualizacji do tych aplikacji po ich wycofaniu z użytku.

ile kosztuje adobe fresco

Adobe Fresco po raz pierwszy pojawił się na iPadzie w 2019 roku i rozszerzył się na iPhone’a w zeszłym roku. Aplikacja jest bezpłatna w App Store, z funkcjami premium dostępnymi za 12,29 €/mies.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej