AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro i AirPods Max otrzymują aktualizację oprogramowania

przez Eryk
0 komentarzy

Apple rozpoczął rozpowszechnianie aktualizacji dla AirPods dziś wieczorem. Prawie wszystkie modele otrzymają nowe oprogramowanie, które teraz będzie rozprowadzane na urządzenia falami. Apple nie precyzuje, jakie innowacje i zmiany niesie ze sobą nowe oprogramowanie.

AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro i AirPods Max: Apple rozprowadza aktualizację oprogramowania

AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro i AirPods Max dostają aktualizacje oprogramowania

Większość modeli AirPods dostaje nową wersję 4C165, która jest wysyłana dla AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro i AirPods Max. AirPods 2 i AirPods Max ostatnio używały oprogramowania w wersji 4A400, AirPods Pro ostatnio działały z oprogramowaniem w wersji 4A402, a nowe AirPods 3 używały dotychczas oprogramowania w wersji 4B66.

Aktualizacja AirPods

Apple nie podaje również żadnych informacji na temat rodzaju zmian lub innowacji wprowadzonych w aktualizacji oprogramowania. Przypuszczalnie znane problemy i błędy są eliminowane.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej