AirPods 3 jeszcze w tym roku? Przygotowywana jest produkcja

przez Eryk

AirPods 3 powinniśmy się spodziewać jeszcze w tym roku. Różni producenci z łańcucha dostaw Apple rozpoczęli już produkcję komponentów do różnych produktów Apple. Oczekuje się, że AirPods 3 będą podobne w wyglądzie do AirPods Pro.

AirPods 3 jeszcze w tym roku?
AirPods 3 w tym roku ?

Apple najwyraźniej przygotowuje się do produkcji swoich nowych słuchawek AirPods 3. Różne firmy rozpoczęły ostatnio produkcję różnych produktów wstępnych dla chipów, które będą używane w różnych produktach Apple. Między innymi dostawcy Semco, LG Innotek, Kinsus, Unimicron, Nan Ya, Zhen Ding i AT&S rozpoczęli produkcję kluczowych komponentów dla nowych modeli AirPods i Apple Watch, donosi tajwański magazyn Digitimes.

AirPods 3 pojawią się prawdopodobnie jeszcze w tym roku


Początkowo spodziewano się, że Apple wprowadzi na rynek słuchawki AirPods 3 w kontekście wiosennego eventu, jak wiemy stało się inaczej. Mówi się, że to między innymi światowy kryzys chipowy spowolnił powstawanie nowych modeli. Teraz m.in. Mark Gurman z Bloomberga spodziewa się wprowadzenia na rynek jeszcze w tym roku, według jego szacunków nie powinno to trwać długo.

Mówi się, że AirPods 3 mają być podobne do AirPods Pro. Klienci będą musieli jednak prawdopodobnie obejść się bez takich funkcji jak aktywna redukcja hałasu czy tryb Kontaktu. W nadchodzącym roku spodziewana aktualizacja AirPods Pro może więc wyznaczyć nowe impulsy, o czym informowaliśmy we wcześniejszym artykule.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej