AirPods 3 już wkrótce – AirPods Pro 2 otrzymają funkcję fitness

przez Eryk

Słuchawki AirPods 3 już od kilku miesięcy krążą w sieci plotek. Wraz z przeciekami dotyczącymi designu i funkcji, pojawiły się nowe informacje na temat premiery, a także nowości dotyczące AirPods Pro 2.

AirPods 3 już wkrótce - AirPods Pro 2 otrzymają funkcję fitness

Oto jak mogą wyglądać AirPods 3

W firmie Appe trwają prace nad trzecią generacją popularnych słuchawek AirPods. To jest pewne. Przecieki są tak samo zgodne co do designu. Mówi się, że Apple wyraźnie nastawiło się na AirPods Pro dla nowego modelu.

Dotychczasowe przedłużenie z mikrofonem ma zostać skrócone. W tym celu firma zaadoptowała kompaktową konstrukcję SIP ze słuchawek Pro, przy czym nadal będzie brakować niektórych funkcji. Mówi się, że obejmują one zarówno aktywne, jak i pasywne tłumienie hałasu.

AirPods 3: nowy model z dobrze znaną konstrukcją

To ostatnie zostanie utracone, ponieważ nie będą stosowane wkładki silikonowe. Dlatego nie można ich dokładnie dopasować do własnych uszu. Uniwersalny rozmiar powinien być wystarczający.

AirPods Pro 2 otrzymają funkcję fitness

Jak donoszą Bloomberg’s Mark Gurman i Debby Wu aktualnie, Apple nie tylko ma wprowadzić AirPods 3 w 2021 roku, ale może zapowie ja szybciej jak myślimy. Możliwe, że stanie się to już w czerwcu, bo nowe Beats Studio Buds również czekają w kolejce. Jeśli chodzi o cenę, nowy model prawdopodobnie będzie oscylował między 170 a 200 euro.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej