AirPods 3: Maksymalny czas pracy na baterii do sześciu godzin bez obsługi dźwięku 3D

Nowe słuchawki AirPods 3 mają maksymalny czas odtwarzania do sześciu godzin - pod warunkiem, że dźwięk 3D jest wyłączony. W pozostałych przypadkach czas odtwarzania na nowych słuchawkach wynosi do pięciu godzin.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple zaprezentował również nowe AirPods 3 na keynote w poniedziałkowy wieczór. Jak wyjaśniło Apple podczas prezentacji, nowe słuchawki oferują maksymalny czas odtwarzania do sześciu godzin na jednym ładowaniu baterii – ale dzieje się tak tylko w określonych warunkach.

AirPods 3: Maksymalny czas pracy na baterii do sześciu godzin
AirPods 3

AirPods 3: Maksymalny czas pracy na baterii do sześciu godzin

Aby osiągnąć taki czas odtwarzania, dźwięk 3D musi być wyłączony. AirPods 3 obsługuje odtwarzanie materiałów w dźwięku 3D w oparciu o Dolby Atmos, Apple Music wprowadził zawartość w dźwięku 3D kilka miesięcy temu, chociaż jest to do tej pory dość rzadkie w serwisie streamingowym.

Cztery godziny czasu rozmów na nowych słuchawkach AirPods 3

Z tego powodu zapewne część użytkowników będzie mogła również zdecydować się na dezaktywację dźwięku 3D, aby wydłużyć czas odtwarzania AirPods 3. Oferują one również około czterech godzin rozmów na telefonie, według Apple, pół godziny więcej niż AirPods Pro.

W zamian jednak AirPods 3 są pozbawione trybu transparentnego, a nawet aktywnej redukcji szumów. Słuchawki AirPods 3 można już zamawiać, a ich dostawa rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej