AirPods 3 są „gotowe do wysyłki”

przez Eryk

AirPods 3 są „gotowe do wysyłki”

Apple AirPods nowej generacji są „gotowe do wysyłki”, a AirPods drugiej generacji zostaną wycofane w tym miesiącu, w wyniku czego sprawdzony leaker znany jako „Kang” powiedział dziś na chińskim portalu społecznościowym Weibo.. Ponadto Kang jest przekonany, że nowy 12,9-calowy iPad Pro będzie bardziej popularny niż nowy 11-calowy model.

airpods 3
airpods 3

Krążą liczne plotki, że Apple pracuje nad AirPodami trzeciej generacji. Wyciekające zdjęcia i renderingi sugerują, że nowe słuchawki douszne będą miały podobny wygląd do AirPods Pro. Pomimo podobieństwa do AirPods Pro, znawcy branży zakładają, że Apple poradzi sobie bez aktywnej redukcji szumów w tańszych AirPods 3. To samo dotyczy funkcji „3D Audio” znanej z AirPods Pro i AirPods Max.

Jeśli zależy to od nieomylnego Leakera Kanga, po raz pierwszy zobaczymy nowe AirPods 3, 23 marca na (jeszcze nie potwierdzonej) wiosennej imprezie Apple. Niedługo potem mogliśmy już mieć AirPods 3 w uszach, ponieważ Kang dodaje, że wkładki douszne są „gotowe do dostawy” i wkrótce powinny trafić do sprzedaży.

iPad Pro z ekskluzywną funkcją?
Kang podzielił się również przekonaniem, że nowy 12,9-calowy iPad Pro przewyższy 11-calowy model w 2021 roku. Tak więc nowy 12,9-calowy iPad Pro powinien mieć co najmniej jedną ekskluzywną funkcję w porównaniu do nowego 11-calowego modelu. W związku z tym krążą plotki, że Apple pracuje nad iPadem Pro z mini wyświetlaczem LED.

Inne produkty, które podobno są w ofercie Apple, to długo oczekiwane AirTags, nowy Apple TV z większym naciskiem na gry oraz przeprojektowany iMac zasilany przez Apple Silicon Power.

Kang ma prawie doskonałe osiągnięcia w plotkach Apple. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, przed premierą, opublikował dokładne szczegóły dotyczące modeli iPhone’a 12, Apple Watch Series 6, iPada Air czwartej generacji, HomePod mini i wielu innych urządzeń.

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej