AirPods 3 są już w produkcji

przez Eryk
0 komentarzy

Wydarzenie Apple „California streaming” przyszedł i poszedł. Apple zaprezentowało szereg nowych produktów (iPhone 13, iPhone 13 Pro, Apple Watch 7, iPad 9, iPad mini 6), ale wśród nowości nie było AirPods 3. Niemniej jednak, mówi się, że są już w produkcji.

Pierwotnie zakładaliśmy, że Apple ogłosi również nowe AirPods 3 podczas swojego wrześniowego keynote. Tak się jednak nie stało. Digitimes powołuje się teraz na źródła branżowe i donosi, że produkcja AirPods 3 już się rozpoczęła.

AirPods 3 są już w produkcji

AirPods 3 są już w produkcji


W raporcie, serwis branżowy mówi o tym, że produkcja i dostawy od producentów są nadal powolne. Trwająca produkcja jest postrzegana jako dobry znak, że trzecia generacja AirPods prawdopodobnie trafi na rynek przed końcem roku.
Obecnie zakładamy, że Apple zorganizuje kolejne wydarzenie jesienią. Impreza ta mogłaby się skupić przede wszystkim na komputerach Mac.

Czy AirPods 3 również dostaną czas na scenie? Jednak jest również możliwe, że Apple po prostu ogłosi AirPods 3 w komunikacie prasowym w najbliższych tygodniach.

via Macrumors

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.