AirPods 3 zostaną ogłoszone w poniedziałek

Spora część ekspertów zakładała, że Apple zaprezentuje nowe AirPods 3 podczas wrześniowego wydarzenia "California streaming". Tymczasem wiemy, że tak nie było. Teraz nowe wydarzenie Apple jest tuż za rogiem i Apple może wykorzystać to wydarzenie jako okazję do ogłoszenia AirPods (3-ej generacji).

przez Eryk

Według plotek, Apple miało zapowiedzieć AirPods 3 w zeszłym miesiącu wraz z iPhone’em 13, iPhone’em 13 Pro i Apple Watch 7. Jednak Apple nie wspomniał o słuchawkach na evencie.

AirPods 3 zostaną ogłoszone w poniedziałek

AirPods 3 zostaną ogłoszone w poniedziałek

Teraz szybko zbliżamy się do czwartego keynote Apple z 2021 roku, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (18 października 2021 roku). Weibo leaker @PandaIsBald, który poprawnie przewidział iPad 9 ogłoszenie dla ostatniego wydarzenia Apple, teraz twierdzi, że oprócz „M1X” Macs, trzecia generacja AirPods zostanie również zaprezentowana z zaktualizowanym wzornictwem.

AirPods 3 mają się podobno różnić wizualnie od swoich poprzedników. Mówi się, że Apple będzie korzystać z projektu AirPods Pro, ale bez aktywnej redukcji szumów. Plotki o AirPods 3 pojawiały się od czasu do czasu w ostatnich miesiącach, ale jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Nie zdziwilibyśmy się jednak, gdyby Apple nie zaprezentowało AirPods 3 na keynote, a po prostu ogłosiło je w komunikacie prasowym kilka dni później.

Wydarzenie „Nowy wymiar„, które odbędzie się w przyszłym tygodniu, będzie poświęcone przede wszystkim nowym komputerom Mac. Spodziewać mamy się między innymi nowego 14- i 16-calowego MacBooka Pro. Niewykluczone są także nowy Mac mini oraz większy iMac. W tym samym czasie Apple potwierdzi datę premiery macOS Monterey.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej