white and gray wireless headphones

AirPods lite i nowe AirPods Max w najwcześniej w 2024 roku

przez Eryk

AirPods 3 pojawiły się jesienią 2021 roku, a rok później AirPods Pro 2. W tym roku Apple najprawdopodobniej zrobi sobie małą przerwę i nie ogłosi żadnych nowych modeli AirPods. Według obecnych szacunków analityków, tak zwane AirPods Lite – tańszy model słuchawek – oraz AirPods Max 2 zostaną wprowadzone najwcześniej w przyszłym roku.

nowe AirPods Max

AirPods lite i nowe AirPods Max najwcześniej w 2024 roku

Często dobrze poinformowany analityk Ming Chi Kuo wypowiada się dziś w serii tweetów na temat nadchodzących modeli AirPods.

Mówi między innymi o tak zwanych AirPods lite. Apple chce, by ich cena wynosiła 99 dolarów. Najtańsze obecnie słuchawki AirPods to AirPods 2 w cenie 129 dolarów. Z kolei słuchawki AirPods 3 są wycenione na 169 dolarów z etui do ładowania Lightning i 179 dolarów z etui do ładowania MagSafe.

Dalej czytamy, że słuchawki AirPods Max 2 pojawią się najwcześniej pod koniec 2024 lub na początku 2025 roku. Kuo nie ma żadnych dodatkowych informacji na temat nadchodzących słuchawek AirPods Max. Jednak za prawdopodobne uważa się port USB-C, nowy układ scalony, ulepszone wyciszanie hałasu, dłuższy czas pracy baterii i układ U1 do dokładnego śledzenia.

To nie pierwszy raz, kiedy AirPods lite pojawiają się w plotkach. Kilka dni temu analityk Jeff Pu ujawnił, że Apple pracuje nad tańszą wersją swoich słuchawek AirPods.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej