AirPods Max i AirPods Pro: integracja w aplikacji Znajdź przychodzi później niż oczekiwano

Opóźnia się integracja słuchawek AirPods Pro i AirPods Max z siecią Where Is. Podobnie jak niektóre inne funkcje, ta również zostanie dodana w późniejszym terminie - nie wiadomo dokładnie kiedy.

przez Eryk

Apple tymczasowo odmówiło kolejnej funkcji, która miała się pojawić wraz z iOS 15: Słuchawki AirPods Pro i AirPods Max początkowo nie będą zintegrowane z siecią Znajdź, jak zapowiadano.

AirPods Max i AirPods Pro
Photo by Soulful Pizza on Pexels.com

AirPods Max i AirPods Pro: integracja w aplikacji Znajdź przychodzi później niż oczekiwano

Apple wyjaśnia w przeglądzie funkcji iOS 15, że funkcja ta zostanie dostarczona w późniejszym terminie poprzez aktualizację – podobno jesienią tego roku, ale wątpliwości co do tego nie są daleko idące. Inne funkcje nowego systemu również nie pojawią się na czas przed uruchomieniem.

Łatwiejsze odnajdywanie słuchawek AirPods Pro i AirPods Max w przypadku zgubienia

AirPods są już wyświetlane w aplikacji „Znajdź”, ale ich lokalizacja jest oparta tylko na ostatniej lokalizacji przekazywanej przez sparowanego iPhone’a, tak długo, jak jest w pobliżu. W przyszłości słuchawki AirPods Pro i AirPods Max będą również przekazywać swoją lokalizację, gdy w pobliżu znajdzie się jakikolwiek iPhone.

Zlokalizowanie słuchawek powinno być możliwe także wtedy, gdy zostały one już skradzione i używane przez innego użytkownika z innym Apple ID. Dodatkowo może zostać wyemitowany sygnał dźwiękowy, podobny do tego w przypadku zagubionych iPhone’ów.

iOS 15 zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom dziś wieczorem. Przed instalacją należy utworzyć aktualną kopię zapasową urządzeń.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej