AirPods Max: Oprogramowanie sprzętowe „3E756” jest dostępne.

przez Eryk

Apple korzysta z dzisiejszej sesji, aby dostarczyć aktualizację oprogramowania dla AirPods Max. Aktualizacja do firmware 3E756 stanowi trzecią aktualizację dla high-endowych słuchawek dousznych Apple’a od czasu, gdy trafiły do sprzedaży.

Apple udostępnia oprogramowanie "3E756" dla AirPods Max
zdjecie by apple.com

Apple udostępnia oprogramowanie „3E756” dla AirPods Max

W marcu, Apple wydało firmware 3C39 dla AirPods Max. W ten wtorek zostanie on zastąpiony przez firmware 3E756. Ponieważ Apple nie dostarcza informacji o wydaniu aktualizacji firmware’u, nie możemy powiedzieć, jakie poprawki błędów lub ulepszenia wydajności Apple wprowadził, ponieważ Apple nie ogłosił żadnych nowych funkcji, zakładamy, że jest to bug-fix-only aktualizacji. Niewykluczone, że Apple pracuje nad Spatial Audio (dźwięk 3D). Funkcja ta została uruchomiona wczoraj wieczorem dla abonentów Apple Music.

tanie AirPods Max

Nie ma standardowych instrukcji, jak zaktualizować firmware słuchawek AirPods, AirPods Pro i AirPods Max. Oprogramowanie sprzętowe instaluje się automatycznie. Pomocne powinno być podłączenie słuchawek AirPods Max do zasilacza i jednoczesne podłączenie ich do iPhone’a lub iPada.

Jak sprawdzić oprogramowanie sprzętowe słuchawek AirPods Max ?

  • Podłącz słuchawki AirPods Max do urządzenia z systemem iPadOS 14. Już 07 czerwca Apple udostępni przedpremierowo iOS
  • Ustawienia -> Ogólne -> Info
  • Przewiń w dół i wybierz swoje słuchawki AirPods Max.
  • Teraz pojawi się wersja oprogramowania sprzętowego

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej