AirPods Max: pałąk można zdjąć spinaczem do papieru

Krótko po tym, jak AirPods Max trafiły do sprzedaży w zeszłym miesiącu, iFixit już wziął i zdemontował nowe słuchawki nauszne Apple. Jednak specjaliści od napraw stwierdzili, że w dalszym przebiegu zajmą się tą sprawą intensywniej. Teraz pełna wersja porzucenia jest dostępna i ma w zanadrzu kilka interesujących aspektów.

airpods max
zdjecie: iFixit

AirPods Max będą wyposażone w wymienny pałąk?

Nauszniki AirPods Max przylegają magnetycznie do rzeczywistych słuchawek i można je zaakceptować przy niewielkim wysiłku. Jak obecnie wiadomo, opaskę można również dość łatwo zdjąć za pomocą spinacza do papieru lub narzędzia do karty SIM.

iFixit przyjrzał się bliżej nowemu AirPods Max w ciągu ostatnich kilku tygodni i znalazł nowe odkrycia. Czy to oznacza, że klienci będą mogli w przyszłości kupić i wymienić pałąk? Nauszniki są już wymienione w sklepie internetowym Apple jako zestaw w cenie 349,00 zł. Jest to również możliwe w przypadku pałąka. Dzięki temu użytkownicy mogą nadać swoim AirPods Max bardzo indywidualny styl. Pałąk na głowę w kolorze białym, lewa poduszka nauszna w kolorze zielonym, a prawa nausznik w kolorze niebieskim?

Ciekawe jest również porównanie, które iFixit dokonał z Bose NC 700 i Sony WH-1000XM4s. Tak piszą specjaliści od napraw

IFixit jest zadowolony z łatwości naprawy i daje 6 na 10 punktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *