AirPods Pro 2 pierwszej połowie 2021 roku

przez Eryk

Po ostatnich informacjach, że druga generacja AirPods Pro ma zostać wydana w kwietniu, DigiTimes teraz się z tym zgadza, powołując się na źródła branżowe przewidujące wydanie w pierwszej połowie 2021 roku.

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 powinny pojawić się w pierwszej połowie roku

Jak donosi DigiTimes, dostawca Winbond ma dostarczyć Apple pamięć flash NOR. Pamięć ma zostać wykorzystana w następnej generacji AirPods Pro. Tajwański producent chipów będzie obsługiwał swoje linie produkcyjne NOR flash z prawie pełną wydajnością przez następne sześć miesięcy.

Jak potwierdza źródło z łańcucha dostaw, dostawa wskazuje na premierę nowych AirPods Pro w pierwszej połowie roku. Ta wiadomość jest następstwem raportu japońskiego bloga Mac Otakara, który twierdził, że nowe AirPods Pro zostaną wydane w kwietniu wraz z iPhone’em SE trzeciej generacji.

Mark Gurman z Bloomberga wcześniej informował, że Apple dąży do uczynienia AirPods Pro bardziej kompaktowymi, usuwając trzpień wystający z dna wkładek dousznych, ale nie jest jasne, czy Apple wykona ten wyczyn. Gurman powiedział, że Apple już testuje projekt, który ma bardziej zaokrąglony kształt, który wypełnia więcej ucha, podobnie jak Pixel Buds Google lub Galaxy Buds Samsunga. W raporcie wspomniano również o dacie premiery w 2021 roku.

Wcześniejsze plotki sugerowały, że Apple planuje również zaktualizować standardowe AirPods w pierwszej połowie 2021 roku o konstrukcję podobną do obecnego AirPods Pro. W tym przypadku Apple prawdopodobnie zrezygnuje z aktywnej redukcji szumów, co pozwala na niższą cenę.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej