AirPods Pro 2 prawdopodobnie bez czujnika do pomiaru pulsu i temperatury ciała

przez Eryk

Zapowiedź nowych AirPods Pro 2 spodziewana jest na jesień tego roku. Co prawda druga generacja słuchawek Apple powoli, ale wielkimi krokami i dlatego w ostatnich miesiącach wokół nowych AirPods Pro wirowały różne plotki. Mówiono między innymi, że będą one w stanie mierzyć puls i temperaturę ciała użytkownika. Te plotki wydają się być teraz nieaktualne.

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 prawdopodobnie bez czujnika tętna i temperatury ciała

W ciągu ostatnich kilku miesięcy co jakiś czas pojawiały się plotki, że AirPods Pro 2 będą miały wbudowany czujnik tętna i temperatury ciała. W weekend insider Apple, Mark Gurman opublikował najnowsze wydanie swojego newslettera PowerOn. Wyraża w nim silne wątpliwości, co do faktu, że AirPods Pro 2 będą miały takie czujniki.

W biuletynie Gurman pisze:

W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiły się plotki, że tegoroczny model zyska możliwość pomiaru tętna czy temperatury ciała. Powiedziano mi, że żadna z tych funkcji nie trafi w 2022 roku.

Jednocześnie wskazuje, że Apple pracuje nad obiema funkcjami i być może trafią one do późniejszej generacji AirPods Pro.

W ciągu ostatniego miesiąca pojawiło się wiele plotek na temat słuchawek AirPods Pro. Na przykład 52Audio twierdziło, że AirPods Pro 2 będą mogły mierzyć tętno i temperaturę ciała w uchu. Dalej mówiło się, że AirPods Pro 2 będą miały USB-C i zaktualizowany chip H1, a także wsparcie dla sieci „Gdzie jest?”. -sieć.

Apple nie wprowadził żadnych znaczących ulepszeń do AirPods Pro od czasu ich premiery w 2019 roku. Jesienią ubiegłego roku wprowadzili jedynie nowe etui do ładowania,MagSafe. W przeciwnym razie w ciągu ostatnich trzech lat wprowadzono wiele ulepszeń oprogramowania dla AirPods Pro. Rynkowa premiera nowej generacji może zbiegać się z wrześniową premierą nowego iPhone’a 14.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej