AirPods Pro 2 zostaną ogłoszone w środę

przez Eryk

Dni do następnego keynote’u Apple są policzone. W najbliższą środę Apple ogłosi nowe produkty podczas imprezy „Far Out”. Powoli, ale coraz wyraźniej widać, które produkty znajdą się w programie imprezy. Oprócz nowych modeli iPhone’ów i zegarków Apple Watch, wkrótce mają zostać zaprezentowane także słuchawki AirPods Pro 2.

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 zostaną ogłoszone w środę

O słuchawkach AirPods Pro 2 spekuluje się już od kilku miesięcy. Obecne słuchawki AirPods Pro zostały wprowadzone na rynek jesienią 2019 roku i teraz mogą zostać zmodernizowane. Mówi się, że to właśnie jest nieuchronne. Informator Apple Mark Gurman donosi w najnowszym wydaniu swojego newslettera PowerOn, że Apple zaprezentuje w środę nowe słuchawki Pro.

Jakie ulepszenia mogłyby zostać wprowadzone w słuchawkach? Wśród nowych funkcji wymienia się nowy układ H2 z obsługą dźwięku Lossless, dłuższą żywotność baterii, obsługę sieci „Znajdź?” przez etui do ładowania oraz ulepszone wykrywanie uszu. Nie wiadomo jeszcze, w jakim stopniu pojawią się nowe funkcje fitness.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej