AirPods Pro: Apple wprowadza „Special Edition”

przez Eryk

Aby uczcić Chiński Nowy Rok, Apple wypuściło „Special Edition” AirPods. Edycja specjalna charakteryzuje się grawerowaniem wołu lub bawoła na obudowie AirPods.

zdjecie: apple.com

Apple przedstawia specjalną edycję AirPods Pro na „Chiński Nowy Rok”

Specjalna edycja AirPods Pro na chiński Nowy Rok brzmi bardziej spektakularnie niż w rzeczywistości. Zasadniczo jest to normalny AirPods Pro. Etui do ładowania bezprzewodowego AirPods zdobi grawerowany wół. Ponadto edycja specjalna AirPods jest dostarczana w pudełku, które również zdobi symbol bawoła. Dlaczego bawół wszystkich miejsc? Według chińskiego zodiaku 2021 to rok Wołu. Edycja specjalna jest ograniczona do łącznie 25 400 sztuk. Są one sprzedawane zarówno w lokalnych sklepach detalicznych Apple, jak iw sklepie internetowym Apple.

Ponadto Apple umieściło na swojej stronie internetowej wskazówki dotyczące prezentów, takie jak te, które znamy na przykład ze świąt Bożego Narodzenia. Na przykład reklamowane są iPhone 12, akcesoria MagSafe, Apple Watch, M1 Mac, iPady, AirPods i inne.

Nawiasem mówiąc, możesz spersonalizować słuchawki AirPods Pro i wygrawerować je za pomocą emotikonów, tekstu i liczb za pośrednictwem niemieckiego sklepu internetowego Apple. Możesz więc uczynić je „niepowtarzalnymi”.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej