AirPods Pro: Apple wprowadza „Special Edition”

Aby uczcić Chiński Nowy Rok, Apple wypuściło „Special Edition” AirPods. Edycja specjalna charakteryzuje się grawerowaniem wołu lub bawoła na obudowie AirPods.

AirPods Pro
zdjecie: apple.com

Apple przedstawia specjalną edycję AirPods Pro na „Chiński Nowy Rok”

Specjalna edycja AirPods Pro na chiński Nowy Rok brzmi bardziej spektakularnie niż w rzeczywistości. Zasadniczo jest to normalny AirPods Pro. Etui do ładowania bezprzewodowego AirPods zdobi grawerowany wół. Ponadto edycja specjalna AirPods jest dostarczana w pudełku, które również zdobi symbol bawoła. Dlaczego bawół wszystkich miejsc? Według chińskiego zodiaku 2021 to rok Wołu. Edycja specjalna jest ograniczona do łącznie 25 400 sztuk. Są one sprzedawane zarówno w lokalnych sklepach detalicznych Apple, jak iw sklepie internetowym Apple.

Ponadto Apple umieściło na swojej stronie internetowej wskazówki dotyczące prezentów, takie jak te, które znamy na przykład ze świąt Bożego Narodzenia. Na przykład reklamowane są iPhone 12, akcesoria MagSafe, Apple Watch, M1 Mac, iPady, AirPods i inne.

Nawiasem mówiąc, możesz spersonalizować słuchawki AirPods Pro i wygrawerować je za pomocą emotikonów, tekstu i liczb za pośrednictwem niemieckiego sklepu internetowego Apple. Możesz więc uczynić je „niepowtarzalnymi”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *