AirPods Pro: Beta 2 przynosi Conversation Boost

przez Eryk

Apple odblokowało nową funkcję Conversation Boost wraz z drugą wersją bety dla słuchawek AirPods Pro. Ta nowa funkcja jest dostępna w słuchawkach AirPods Pro od iOS 15 i ma ułatwić rozumienie rozmów w głośnym otoczeniu. Instalacja bety dla AirPods Pro jest jednak dość skomplikowana.

AirPods Pro

AirPods Pro: Beta 2 przynosi Conversation Boost

Apple kontynuuje rozwój oprogramowania dla swoich AirPods Pro: Wraz z najnowszą, drugą wersją bety dla AirPods Pro, funkcja Conversation Boost została teraz odblokowana dla słuchawek. Beta 2 dla AirPods Pro ma numer budowy 4A362b i jest dystrybuowana przez Apple od końca zeszłego tygodnia.

Funkcja Conversation Boost wyróżnia rozmowy prowadzone w bezpośrednim otoczeniu hałasu w tle, wykorzystując mikrofony AirPods Pro z funkcją kształtowania wiązki. Funkcja ta jest przeznaczona głównie dla osób z niewielkimi wadami słuchu, ale z pewnością może być pomocna także dla wszystkich innych użytkowników. Funkcja Conversation Boost będzie dostępna dla użytkowników od systemu iOS 15.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej