AirPods Pro: Firmware może być wkrótce testowane jako beta

przez Eryk

Od czasu do czasu Apple wypuszcza aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla swoich słuchawek. Zaledwie kilka dni temu pojawiła się aktualizacja dla AirPod Max. W przyszłości Apple nie tylko wyda beta firmware dla iPhone’a, iPada i co, ale także zapewni odpowiednią betę dla AirPods Pro dla deweloperów.

Apple ogłasza beta firmware dla AirPods Pro
Photo by cottonbro on Pexels.com

Apple ogłasza beta firmware dla AirPods Pro

W przyszłości może zostać udostępniona beta firmware dla AirPods Pro. Sformułowanie Apple w Apple Dev Center jest następujące.

Przedpremierowe oprogramowanie AirPods Pro dla członków Apple Developer Program będzie dostępne w późniejszym terminie. Pozwoli to na rozwój funkcji w systemach iOS i macOS dla słuchawek AirPods, a także nowych funkcji, w tym Conversation Boost i Ambient Noise Reduction.

Jak zawsze, nigdy nie należy używać oprogramowania w wersji beta na urządzeniach używanych. Zamiast tego, najlepiej zainstalować go na dodatkowym urządzeniu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej