AirPods Pro: Firmware może być wkrótce testowane jako beta

przez Eryk
0 komentarzy

Od czasu do czasu Apple wypuszcza aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla swoich słuchawek. Zaledwie kilka dni temu pojawiła się aktualizacja dla AirPod Max. W przyszłości Apple nie tylko wyda beta firmware dla iPhone’a, iPada i co, ale także zapewni odpowiednią betę dla AirPods Pro dla deweloperów.

Apple ogłasza beta firmware dla AirPods Pro
Photo by cottonbro on Pexels.com

Apple ogłasza beta firmware dla AirPods Pro

W przyszłości może zostać udostępniona beta firmware dla AirPods Pro. Sformułowanie Apple w Apple Dev Center jest następujące.

Przedpremierowe oprogramowanie AirPods Pro dla członków Apple Developer Program będzie dostępne w późniejszym terminie. Pozwoli to na rozwój funkcji w systemach iOS i macOS dla słuchawek AirPods, a także nowych funkcji, w tym Conversation Boost i Ambient Noise Reduction.

Jak zawsze, nigdy nie należy używać oprogramowania w wersji beta na urządzeniach używanych. Zamiast tego, najlepiej zainstalować go na dodatkowym urządzeniu.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej