AirPods Studio – czyżby prezentacja już dziś ?

przez Eryk

W zeszłym tygodniu zwróciliśmy uwagę na wewnętrzny dokument Apple, który wskazywał, że Apple ogłosił we wtorek nowy sprzęt. Może to być tak zwane AirPods Studio.

Apple prezentuje AirPods Studio

W zeszłym tygodniu firma Apple zaleciła swoim technikom przygotowanie się do nowych kodów SKU produktów, nowych / zaktualizowanych opisów produktów oraz nowych / zaktualizowanych cen produktów. Jako datę wyznaczono dzisiejszy wtorek (14:30). Odkąd ukazał się wewnętrzny dokument, pojawiły się różne spekulacje na temat tego, który to może być produkt.

Wczoraj wieczorem pojawiła się plotka, że ​​może to być Apple TV nowej generacji. Okazało się jednak, że AppleTV jest dziś najprawdopodobniej niedostępny.

Mark German z Bloomberga, zwykle dobrze poinformowany, włączył się do dyskusji i zwrócił uwagę na dwa artykuły w ciągu roku, które sugerowały, że Apple wprowadzi Apple ma w zanadrzu kolejną niespodziankę na Boże Narodzenie. Zarówno tak zwane AirTags, jak i AirPods Studio pojawiły się w wersji beta iOS 14.3.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej