AirPods Studio – czyżby prezentacja już dziś ?

W zeszłym tygodniu zwróciliśmy uwagę na wewnętrzny dokument Apple, który wskazywał, że Apple ogłosił we wtorek nowy sprzęt. Może to być tak zwane AirPods Studio.

Apple prezentuje AirPods Studio

W zeszłym tygodniu firma Apple zaleciła swoim technikom przygotowanie się do nowych kodów SKU produktów, nowych / zaktualizowanych opisów produktów oraz nowych / zaktualizowanych cen produktów. Jako datę wyznaczono dzisiejszy wtorek (14:30). Odkąd ukazał się wewnętrzny dokument, pojawiły się różne spekulacje na temat tego, który to może być produkt.

Wczoraj wieczorem pojawiła się plotka, że może to być Apple TV nowej generacji. Okazało się jednak, że AppleTV jest dziś najprawdopodobniej niedostępny.

Mark German z Bloomberga, zwykle dobrze poinformowany, włączył się do dyskusji i zwrócił uwagę na dwa artykuły w ciągu roku, które sugerowały, że Apple wprowadzi słuchawki nauszne jeszcze w tym roku. Jednocześnie Leaker @ L0vetodream podkreślił ostatnio, że Apple ma w zanadrzu kolejną niespodziankę na Boże Narodzenie. Zarówno tak zwane AirTags, jak i AirPods Studio pojawiły się w wersji beta iOS 14.3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *