AirPods Studio od 350 USD, ale nie pojawi się na konferencji Apple w przyszłym tygodniu, AirTags dopiero od marca 2021

przez Eryk
0 komentarzy
Po dzisiejszes fali informacji na temAt produktów Apple, chińskiego konta Weibo „Kang”, Jon Prosser stwierdził, że  słuchawki premium AirPods Studio nie pojawią się na konferencji przedstawienia iPhone 12 w przyszłym tygodniu. Według Prossera, trzy oddzielne źródła potwierdziły, że AirPods Studio nie będą przedstawiane. Ta prognoza jest zgodna z twierdzeniem Prossera na początku tego tygodnia, że słuchawki wejdą do masowej produkcji dopiero 20 października. Warto również zauważyć, że pod koniec września Apple zaprzestało sprzedaży akcesoriów audio innych firm, takich jak głośniki i słuchawki, co sugeruje, że będzie nowy HomePod Mini lub AirPods Studio. W innym tweecie dzisiejszego ranka Prosser mówi, że powiedziano mu, że Apple przesunął wprowadzenie AirTags Apple na marzec 2021 r. Co do tego, co jest warte, Prosser uważa, że informacje z chińskiego przecieka Kanga dotyczące iPhone’a 12 i pogłosek o HomePod Mini są dokładne.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej