AirPods to najprzydatniejsze akcesorium od Apple

przez Eryk

Chyba żadne inne akcesorium od Apple nie przyniosło mi tyle frajdy, co AirPodsy. Brak jakichkolwiek przewodów oraz ergonomia Podsów sprawiają, że człowiek czuje niesamowitą swobodę i wolność, często wręcz zapominając, że w ogóle ma je w uszach. A towarzyszą mi wszędzie – podczas porannej toalety, w podróży do pracy, w pracy, na siłowni i w wielu innych miejscach. Służą nie tylko do odtwarzania muzyki: często słucham przez nie podcastów, oglądam seriale, prowadzę rozmowy telefoniczne. Ponadto dzięki nim Siri ciągle jest pod ręką, co pozwala mi kontrolować telefon podczas jazdy samochodem, lub gdy mam zajęte bądź brudne ręce (na przykład w trakcie gotowania). AirPods Pro oferują jeszcze więcej, bo aktywną redukcję hałasu, jednak nie miałem przyjemności ich testować – jestem posiadaczem Podsów drugiej generacji. Jeżeli chodzi o jakość dźwięku, to jest zupełnie zadowalająca dla 90% użytkowników i bardzo zbliżona do ich przewodowych braci – EarPodsów dodawanych do telefonów iPhone. Może ktoś z Was korzystał z wersji Pro… warto w nie zainwestować, posiadając drugą generację?

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej