Lokalizator AirTag głośniejsze

przez Eryk
0 komentarzy

Od czasu wprowadzenia na rynek AirTags, doczekał się on już kilku aktualizacji. Zmiany dotyczące samej funkcji były duże i ważne. W końcu AirTags to pomoc techniczna służąca do odnajdywania zagubionych przedmiotów, a nie narzędzie dla niegodziwych ludzi, którzy chcą prześladować.

Lokalizator AirTag głośniejsze

Lokalizator AirTag głośniejsze

Teraz pojawiła się kolejna aktualizacja oprogramowania AirTag do wersji 1.0.301. Jest to również nowa funkcja, ponieważ dźwięk odtwarzany przez urządzenie AirTag, gdy istnieje podejrzenie, że jest ono wykorzystywane do niepożądanego śledzenia i jest poszukiwane, staje się głośniejszy. Zostało to ogłoszone w lutym jako część ulepszeń funkcji.

Jak działa lokalizator Airtag ?

Aktualizacje oprogramowania sprzętowego będą dostarczane w regularnych odstępach czasu, tak długo, jak długo urządzenie AirTag będzie znajdować się w zasięgu Bluetooth telefonu iPhone.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej