AirTag: Jak aktywować tajny tryb deweloperski

przez Eryk

Pierwsi zamawiający Apple AirTag już je otrzymali. Ci, którzy dopiero teraz zdecydują się na zamówienie w sklepie Apple, będą musieli poczekać kilka tygodni na ich dostawę. Jeden z użytkowników, który otrzymał AirTag, odkrył tajne menu dewelopera w aplikacji „Lokalizator”

AirTags tryb deweloperski

AirTag w trybie deweloperskim

W połączeniu z nowymi AirTag, w aplikacji „Lokalizator” można znaleźć tajny tryb deweloperski. Myślimy, że Apple po prostu zapomniał wyłączyć go dla użytkowników końcowych przed ostatecznym wydaniem iOS 14.5.

Ale jak dostać się do tego trybu? To dosyć proste. Wchodzisz do aplikacji „Lokalizator” i wybierasz AirTag w pobliżu. Następnie kliknij „Znajdź w pobliżu” Na wyświetlonym ekranie wyszukiwania kliknij nazwę urządzenia AirTag cztery razy w krótkim odstępie czasu w lewym górnym rogu. Zobaczysz wtedy nakładkę, która zawiera tryb deweloperski.

Tam możesz zobaczyć różne parametry i zmienić je. Można również przełączać się między „Trybem zbliżeniowym” a „Trybem interaktywnym”. Można również przełączyć się na tryb „Eco”. Możesz również wpływać na liczbę „kropek” animacji. Stukając cztery razy w nazwę AirTaga, możesz wyjść z trybu deweloperskiego.

Szczerze mówiąc, tryb deweloperski nie wnosi żadnej realnej wartości dodanej dla zwykłych użytkowników. Zanim zaczniesz manipulować elementami sterującymi, powinieneś być pewien, co robisz.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej