AirTag ma być dostępny w dwóch rozmiarach

przez Eryk

Wiarygodny przeciek @ L0vetodream napisał na Twitterze, że AirTags „wkrótce się pojawi” – i będą dostępne w dwóch różnych rozmiarach.

Większa i mniejsza wersja AirTags miałaby sens. Potrzebowałbyś na przykład małej zawieszki, aby łatwo zmieścić się w portfelu, a małej na takie rzeczy, jak breloki do kluczy. Ale mały tag oznacza ograniczoną żywotność baterii, więc większy tag, który wymaga rzadszego ładowania, byłby idealny do większych przedmiotów, takich jak torby na aparat i bagaż.

Chociaż produkty takie jak Tile są dostępne od dawna, tagi Apple będą używać radia ultraszerokopasmowego do niezwykle precyzyjnego znajdowania lokalizacji z wielka dokładnością.

Wszystko to sprawia, że ​​AirTags jest wystarczająco interesującym produktem, aby można go było ogłosić na konferencji, a nie tylko w komunikacie prasowym.
Dodoatkowo AirTags będą obsługiwać ładowanie bezprzewodowe, a obecnie oczywistym byłoby, że są one kompatybilne z ładowarkami MagSafe.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej