AirTag zawiera chip U1 dla funkcji 'Precyzyjnego wyszukiwania’

przez Eryk

Długo oczekiwany AirTag został ostatecznie odsłonięty dzisiaj, i zgodnie z oczekiwaniami, małe akcesoria w kształcie koła mogą być dołączone do elementów, takich jak portfele, klucze, i więcej, aby umożliwić je śledzić w aplikacji Lokalizator.

AirTag zawiera chip U1

AirTag jest wyposażony w chip U1, a na urządzeniach, które również mają chipy U1, jest funkcja Precyzyjnego wyszukiwania.

U1 Ultra Wideband chipy są zawarte w iPhone 11 i iPhone 12, z Precyzyjnym wyszukiwaniem jest w stanie dokładniej określić odległość i kierunek zagubionego AirTag, gdy jest w zasięgu, w porównaniu do samego Bluetooth.

Jeśli Twoim celem jest znalezienie zagubionego przedmiotu i masz iPhone’a 11 lub 12, funkcja Precyzyjnego wyszukiwania skieruje Cię do zagubionego AirTaga, wykorzystując dane wejściowe z kamery, ARKit, akcelerometru i żyroskopu, ze wskazówkami dostarczanymi przez dźwięk, haptykę i wizualne informacje zwrotne.

Wyświetli on bardzo konkretne wskazówki, które doprowadzą Cię prosto do miejsca, w którym znajduje się zgubiony przedmiot, co może okazać się przydatne, jeśli zgubisz gdzieś w domu coś takiego jak klucze.

AirTags, które są oddzielone od właściciela i znajdują się poza zasięgiem Bluetooth, skorzystają z sieci Find My, która wykorzystuje urządzenia Apple, takie jak iPhone’y, iPady i komputery Mac. Sieć Find My może wykrywać sygnały Bluetooth z zagubionego AirTaga i przekazywać informacje o jego lokalizacji właścicielowi.

Każdy AirTag jest w cenie 159,00 zł, a pakiet czterech jest dostępny w cenie 549,00 zł. AirTags można nabyć 23 kwietnia od 14:00 godziny.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej