AirTags: Coraz więcej akcesoriów pojawia się w okresie poprzedzającym wydarzenie „Spring Loaded”

przez Eryk
0 komentarzy

Czy dziś nadszedł dzień, w którym Apple odsłoni tzw. AirTags? Wielu obserwatorów branży są pewni, że Apple będzie używać „Spring Loaded” keynote, aby ogłosić swój inteligentny tracker. W każdym razie, przemysł akcesoriów jest gotowy i tak futerały, uchwyty, itp. dla AirTags coraz częściej pojawiają się na krótko przed wydarzeniem.

airtags

AirTags: Coraz więcej akcesoriów na rynku

Przez około dwa lata, nie było spekulacji o tym, kiedy i w jakiej formie Apple ogłosi swoje AirTags. Dziś może być ten wielki dzień.

Coraz więcej sprzedawców detalicznych – pozycjonuje się w taki sposób, aby móc oferować uchwyty AirTags. DuanRui, między innymi, pokazuje na Twitterze uchwyt w różnych kolorach dla AirTags. Może to być gumopodobny materiał, w który „zatrzaskuje się” AirTags.

Infrastruktura Apple’a działa. Wcześniej w tym miesiącu, Apple otworzył swoją usługę „Lokalizator?” do innych producentów, współpracując z VanMoof, Belkin i Chipolo. Tych trzech producentów zapowiedziało już swoje pierwsze produkty.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej