AirTags i fioletowe modele iPhone’a 12 już dostępne do kupienia

przez Eryk

Apple przyjmuje już zamówienia na AirTags, fioletowego iPhone’a 12 i fioletowego iPhone’a 12 mini za pośrednictwem sklepu internetowego i aplikacji Apple Store.

airtags
photo by apple

AirTags i fioletowe modele iPhone’a 12 już dostępne


AirTags są wyceniane na 159,00 zł za sztukę, pakiet czterech Airtagow w cenie 549,00 zł. AirTags są uprawnione do bezpłatnego grawerowania, z dostępnym miejscem pozwalającym na maksymalnie cztery litery lub trzy do czterech znaków emoji w zależności od wielkości emoji. Grawerowanie będzie opóźnić wysyłkę AirTags.


AirTags można przymocować do przedmiotów, które łatwo zgubić, takich jak klucze, aby śledzić te przedmioty wraz z urządzeniami Apple. AirTags mają korzyści, takie jak chip U1 i Precision Finding dla modeli iPhone 11 i 12.

Nic nie wskazuje na to, że AirTags będą w niedoborze, ale zawsze warto wcześniej złożyć zamówienie. Apple sprzedaje również akcesoria AirTag, takie jak pasek i skórzany brelok w cenach, które zaczynają się od 159,00 zł.

Wraz z AirTags, sa również nowo ogłoszone fioletowe iPhone 12 i 12 mini dostępne do zakupu. Urządzenia te są identyczne z istniejącymi modelami iPhone 12 i 12 mini, tylko w fioletowym odcieniu.

fioletowe modele iPhone'a

Fioletowe modele iPhone’a

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej