AirTags – pokazane w animacji 3D – czy widzimy proces parowania?

przez Eryk
0 komentarzy

AirTags juz dawno sa fabryka plotek. Podobnie jak poprzednio, Apple – poza filmem pomocniczym, który się pojawił – do tej pory nie skomentował Smart Trackera ani slowem. W tym roku może jednak nadejść czas i oficjalne ogłoszenie AirTags. Teraz pojawia się animacja 3D.

AirTags w animacji 3D

Znany Leaker, Jon Prosser zabiera głos i pokazuje animację, którą, jak twierdzi, otrzymał od inżyniera oprogramowania Apple. Wierzy, że animacja będzie częścią nadchodzącej wersji na iOS.

Animacja jest podobna do innych procesów parowania, które producent stosuje na iPhonie lub iPadzie dla różnych innych akcesoriów, w tym różnych modeli HomePod i AirPods.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Jak widać na poprzednich makietach, AirTagi są uważane za małe, okrągłe inteligentne tagi z polerowanym srebrnym metalowym krążkiem z tyłu.

Mówi się, że AirTags pomogą użytkownikom znaleźć zgubione lub skradzione przedmioty. Całość należy zaimplementować za pomocą aplikacji „Where is?”. AirTags powinny obsługiwać technologię ultraszerokopasmową i Bluetooth. Apple już instaluje ultraszerokopasmowy układ U1 w modelach iPhone 11 i iPhone 12 oraz w HomePod mini.

via macrumors

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.