AirTags: Producent akcesoriów przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży

przez Eryk

Od ponad roku mamy do czynienia z AirTags: sprytnym nadajnikiem radiowym Apple, który jest przymocowany do obiektu, dzięki czemu można go zlokalizować za pomocą aplikacji „Where is?”. Apple nie ogłosił jeszcze , ale gadżet kilkakrotnie przyciągał uwagę. Teraz pierwszy producent akcesoriów przyciąga uwagę, pokazując breloczek i inne akcesoria do Smart Findera.

AirTags akcesoria juz na pokazie

zdjecie: Voice / Evan Blass

Wśród plotek, że Apple ma zamiar ogłosić swój pierwszy Smart Finder, producent akcesoriów Nomad przygotowuje się do wprowadzenia . Jak dowiedział się leaker Evan Blass, Nomad planuje breloczek do kluczy AirTags i pasek do okularów . Firma znana jest z asortymentu toreb na urządzenia Apple, ładowarek i nie tylko.

Apple zazwyczaj nie ujawnia szczegółów swoich planów produktowych producentom akcesoriów, dopóki nowe urządzenia nie trafią na rynek. Dlatego rendery wykonane przez Nomad w ramach katalogu produktów na 2021 r. Są prawdopodobnie oparte na plotkach. Zaprojektowany przez Nomad brelok do kluczy ma cienką skórzaną sakiewkę wykonaną na kwadratowy AirTag, podczas gdy pasek do okularów AirTags oczekuje zaokrąglonego kształtu.

AirTags będą działać podobnie do innych trackerów przedmiotów, umożliwiając użytkownikom dołączanie ich do różnych niezbędnych akcesoriów, takich jak aparaty, portfele, klucze, okulary i inne, aby pomóc zlokalizować te przedmioty w przypadku ich zgubienia. Plotka głosi, że AirTagi będą miały wbudowany ultraszerokopasmowy układ U1, który zapewni dokładne dane o pozycji, a także umożliwi funkcje śledzenia oparte na rzeczywistości rozszerzonej.

Jak dotąd szereg plotek zakładał, że AirTags mają konstrukcję w kształcie dysku. Etui przypomina niewielki krążek z metalowym tyłem, na którym widnieje logo Apple. Air Tags powinny być nieco większe. Ostatnio produktywny leaker Jon Prosser miał dla nas kilka informacji i renderów na temat AirTagów.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej