Akcesoria Apple w kolorze gwiezdnej szarości to już historia

przez Eryk

Apple zaprzestało sprzedaży akcesoriów w kolorze gwiezdnej szarości. Obecnie Magic Mouse 2 i Magic Trackpad 2, jak również duża klawiatura Magic Keyboard z klawiaturą numeryczną, nie są już dostępne w tym kolorze.

Akcesoria Apple
Akcesoria w kolorze Space Gray (zdjęcie: Apple)

Akcesoria Apple w kolorze gwiezdnej szarości to już historia

Apple porzuca kolor Space Gray dla akcesoriów. Powodem może być kolorystyka nowego iMaca, który jest dostępny w wielu jaskrawych kolorach. Kolejnym jest zaprzestanie produkcji komputera iMac Pro, który był oferowany wyłącznie w kolorze Space Gray. Tak właśnie powstał ten kolor akcesoriów.

Na początku Apple miało nawet akcesoria ekskluzywne dla iMac Pro w tym schemacie kolorów. Fani płacili niebotyczne ceny, aby zdobyć pożądane urządzenia wejściowe bez konieczności kupowania komputera iMac Pro.

Mysz Magic Mouse 2 i gładzik Magic Trackpad 2 nie są już dostępne

Pozostałe zapasy można jeszcze oczywiście znaleźć w sklepach.

Strony produktów całkowicie zniknęły z witryny Apple. Urządzenia są jeszcze dostępne w kolorze srebrnym.

Przy okazji, nowe urządzenie wejściowe nie jest jeszcze dostępne oddzielnie. Klawiatura Magic Keyboard z Touch ID jest dostępna tylko w połączeniu z komputerem iMac. Zastanawiam się, czy ludzie już płacą za to wygórowane ceny.

Czy posiadasz akcesoria w kolorze gwiezdnej szarości i chcesz je wymienić? A może masz już nowy komputer iMac?

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej