Aktualizacja AirPods Pro 4A402 już dostępna

przez Eryk
0 komentarzy

Od czasu do czasu Apple wypuszcza aktualizację firmware’u dla swoich słuchawek, aby wyeliminować błędy i zaimplementować nowe funkcje. Strona 9to5mac informuje ze osoby odpowiedzialne z Cupertino udostępniły AirPods Pro aktualizację. Aktualizacja oprogramowania sprzętowego do wersji 4A402 jest już dostępna.

Aktualizacja AirPods Pro 4A402 już dostępna
DrNickStafford / Pixabay

Aktualizacja AirPods Pro 4A402 już dostępna

Wczoraj wieczorem Apple udostępniło nie tylko betę 3 dla iOS 15.2, iPadOS 15.2, tvOS 15.2, watchOS 8.3 i macOS 12.1, ale także aktualizację dla słuchawek AirPods Pro.

Na razie nie wiadomo, jakie zmiany ma przynieść aktualizacja. Wygląda na to, że aktualizacja jest dostępna tylko dla AirPods Pro, a nie dla AirPods, AirPods Max czy słuchawek Beats. W tym momencie zakładamy, że będzie to aktualizacja z poprawkami błędów.

Oprogramowanie sprzętowe zostanie zainstalowane automatycznie. Słuchawki AirPods Pro lub etui ładujące muszą być naładowane, a iPhone musi znajdować się w pobliżu. Nie można ręcznie zainicjować aktualizacji. Jeśli spełniłeś wymagania, aktualizacja powinna rozpocząć się automatycznie „ kto wie kiedy ;)”.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.