Aktualizacja dla ładowarki MagSafe

przez Eryk

Apple wydał aktualizację dla prawie wszystkich modeli AirPods, który jest teraz powoli rolowany. Teraz jednak żyjemy w czasach, w których ładowarki również wymagają aktualizacji – przynajmniej czasami. Tak więc Apple wydał również aktualizację dla swojej ładowarki MagSafe.

ładowarki MagSafe

Aktualizacja dla ładowarki MagSafe

Nowa wersja oprogramowania to 10M229, poprzednio w ładowarce była stosowana wersja oprogramowania 9M5069.

MagSafe na iPhone’a nie należy mylić z MagSafe na Maca, który również został reaktywowany. Oba mają do czynienia z ładowaniem, ale na iPhone, pierścień magnesów zapewnia lepszą przyczepność. Ładowarka MagSafe została wprowadzona jesienią 2020 roku i jest kompatybilna z iPhone 12 i iPhone 13.

Każdy, kto teraz zastanawia się, jak zaktualizować ładowarkę: Apple dostarcza niewiele informacji na ten temat. Ładowarka MagSafe musi być podłączona do urządzenia Apple, wtedy aktualizacja zostanie automatycznie załadowana i zainstalowana w ciągu kilku następnych dni.

Nie jest jasne, jakie innowacje lub zmiany Apple wprowadził w wersji oprogramowania 9M5069, ale ładowanie nie powinno stać się szybsze.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej