Aktualizacja macOS Big Sur moze unieruchomic starsze modele MacBooka Pro

przez Eryk

Wielu właścicieli 13-calowych MacBooków Pro z końca 2013 r. I połowy 2014 r. Donosi, że aktualizacja systemu macOS Big Sur blokuje ich komputery.

Użytkownicy zgłaszają, że podczas aktualizacji do ‌macOS Big Sur ich komputery utknęły, wyświetlając czarny ekran. Kombinacje resetowania klawiszy, w tym NVRAM, SMC, tryb awaryjny i odzyskiwanie z Internetu, są podobno niedostępne po próbie zainstalowania aktualizacji, nie pozostawiając możliwości obejścia statycznego czarnego ekranu.

Wygląda na to, że przytłaczająca liczba użytkowników to właściciele 13-calowego MacBooka Pro z końca 2013 i połowy 2014 r., Ale nie jest jasne, ilu użytkowników tych modeli zostało dotkniętych. Należy również zauważyć, że są to najstarsze modele obsługiwane przez ‌macOS Big Sur‌.

Dopóki nie będzie jasne, co może być przyczyną problemu i Apple nie wyda poprawki, lepiej jest sie  powstrzymać z instalacją ‌macOS Big Sur‌.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej