Aktualizacja macOS Big Sur moze unieruchomic starsze modele MacBooka Pro

przez Eryk
0 komentarzy

Wielu właścicieli 13-calowych MacBooków Pro z końca 2013 r. I połowy 2014 r. Donosi, że aktualizacja systemu macOS Big Sur blokuje ich komputery.

Użytkownicy zgłaszają, że podczas aktualizacji do ‌macOS Big Sur ich komputery utknęły, wyświetlając czarny ekran. Kombinacje resetowania klawiszy, w tym NVRAM, SMC, tryb awaryjny i odzyskiwanie z Internetu, są podobno niedostępne po próbie zainstalowania aktualizacji, nie pozostawiając możliwości obejścia statycznego czarnego ekranu.

Wygląda na to, że przytłaczająca liczba użytkowników to właściciele 13-calowego MacBooka Pro z końca 2013 i połowy 2014 r., Ale nie jest jasne, ilu użytkowników tych modeli zostało dotkniętych. Należy również zauważyć, że są to najstarsze modele obsługiwane przez ‌macOS Big Sur‌.

Dopóki nie będzie jasne, co może być przyczyną problemu i Apple nie wyda poprawki, lepiej jest sie  powstrzymać z instalacją ‌macOS Big Sur‌.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.