Aktualizacja oprogramowania sprzętowego 2.7.b.0 dla baterii MagSafe

przez Eryk

Apple nie tylko wydaje aktualizacje oprogramowania dla telefonów iPhone, iPadów, komputerów Mac i innych urządzeń, ale od czasu do czasu producent z Cupertino udostępnia także aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla swoich akcesoriów. Tym razem firma Apple udostępniła nową aktualizację oprogramowania układowego dla zewnętrznego akumulatora MagSafe.

baterii MagSafe

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego 2.7.b.0 dla baterii MagSafe

Od wprowadzenia przez Apple zewnętrznej baterii MagSafe w lipcu 2021 roku minął niespełna rok. Łączy się on magnetycznie z telefonami iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 13 i iPhone 13 Pro i umożliwia bezprzewodowe ładowanie urządzeń.

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego 2.7.b.0 dla zestawu baterii MagSafe jest już dostępna, a przynajmniej firma Apple zaczęła ją rozprowadzać. Nie mamy dla Ciebie tajnej recepty na to, jak zainstalować aktualizację. Jeśli akcesorium jest w użyciu, w najbliższych dniach wszystko odbędzie się automatycznie. Aby sprawdzić wersję oprogramowania sprzętowego modułu baterii MagSafe, podłącz go do iPhone’a, a następnie przejdź do opcji Ustawienia -> Ogólne -> Informacje. W tym miejscu można wybrać Zewnętrzną baterię MagSafe i wyświetlić wersję oprogramowania sprzętowego. Nie wiadomo, jakie ulepszenia przyniesie aktualizacja. Zakładamy, że firma Apple poprawiła drobne błędy i zoptymalizowała działanie akcesorium.

Related Posts

1 komentarzy

bobson 21 kwietnia, 2022 - 14:07

firma z Cupertino zwiększyła moc ładowania baterii. Wcześniej akumulator dostarczał tylko 5 watów, a po wprowadzeniu nowego oprogramowania – 7,5 wata. Dzięki temu bateria iPhone’a jest ładowana szybciej niż dotychczas.

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej