Aktualizacje firmware dla AirPods 2, AirPods Pro, AirPods Max i słuchawek Beats

przez Eryk

Apple wykorzystało wczorajszy wieczór do wydania nowych aktualizacji firmware’u dla słuchawek AirPods 2, AirPods Pro i AirPods Max. Apple udostępniło również aktualizacje dla kilku słuchawek Beats.

Apple udostępnia aktualizacje firmware dla AirPods 2, AirPods Pro, AirPods Max i słuchawek Beats

Aktualizacje firmware dla AirPods 2, AirPods Pro, AirPods Max i słuchawek Beats

Apple właśnie udostępniło aktualizacje firmware dla słuchawek AirPods 2, AirPods Pro i AirPods Max. Oprogramowanie układowe 4A400 jest dostępne dla wszystkich trzech modeli słuchawek AirPods. Obecnie Apple korzysta z wersji 3E751 (AirPods 2), 3E756 (AirPods Max) i 3E751 (AirPods Pro).

Nowy firmware jest również dostępny dla Beats Solo Pro, Powerbeats 4 i Powerbeats Pro (4A394 w obydwu).
Zakładamy, że przynajmniej słuchawki AirPods Pro będą wyposażone w nową funkcję „Conversation Boost”. Dzięki funkcji Conversation Boost słuchawki AirPods Pro skupiają się na osobach stojących bezpośrednio przed Tobą podczas rozmowy. Powinno to umożliwić osobom niepełnosprawnym lepsze porozumiewanie się.

Słuchawki wzmacniają wypowiadane słowa i blokują hałas z otoczenia. Apple zapowiedziało tę innowację w związku z iOS 15.
Nie ma „prawdziwej” recepty na to, jak zainicjować aktualizację. Oprogramowanie sprzętowe zostanie zainstalowane automatycznie w najbliższych dniach. Słuchawki AirPods lub etui do ładowania muszą być naładowane, a iPhone musi znajdować się w pobliżu. Nie można ręcznie zainicjować aktualizacji. Jeśli spełniłeś wymagania, aktualizacja powinna rozpocząć się automatycznie.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej