Akumulator MagSafe dla iPhone’a 12

przez Eryk
0 komentarzy

Apple właśnie zapowiedziało „zewnętrzną baterię MagSafe” dla rodziny iPhone 12. Akumulator MagSafe można już zamawiać w sklepie Apple Online Store, a jego wysyłka rozpocznie się 22 lipca.

Akumulator MagSafe dla iPhone'a 12

Akumulator MagSafe

Plotki na ten temat pojawiały się przez ostatnie kilka miesięcy. Teraz mamy to czarno na białym. Apple kilka chwil temu zaprezentowało Akumulator MagSafe dla iPhone’a 12. Power bank MagSafe może być oczywiście używany ze wszystkimi modelami iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro.

Ma to jednak również swoją wadę. Akumulator MagSafe ma pojemność tylko 1460 mAh. Nie wystarcza to nawet do pełnego naładowania iPhone’a 12 mini. Można wydłużyć czas działania iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro o około 50 procent. W przypadku iPhone’a 12 Pro Max możesz liczyć na około 40 procent dłuższy czas pracy dzięki dodatkowej baterii.

Akumulator MagSafe ma pojemność tylko 1460 mAh

Do ładowania zewnętrznej baterii MagSafe firma Apple zaleca zasilacz USB-C o mocy 20 W lub większej oraz kabel USB-C Lightning (oba sprzedawane osobno).

Akumulator MagSafe kosztuje w sklepie Apple Online 499,00 zł Aby korzystać z nowego akcesorium, wymagany jest system iOS 14.7. Apple właśnie wydało RC 14.7

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej