Amazon Prime Video zostaje uruchomione na Sky Q – Sky Ticket jest dostępny na urządzeniach Fire TV

przez Eryk

Na początku nowego tygodnia, w samą porę na Boże Narodzenie, Amazon i Sky ogłosiły partnerstwo w celu połączenia najlepszej rozrywki w jednym miejscu.

Amazon i Sky ogłaszają długoterminową współpracę

Amazon i Sky ogłosiły nowe długoterminowe partnerstwo, w ramach którego od 14 grudnia Prime Video zostanie uruchomiony na urządzeniach Sky Q, Sky Ticket i NOW TV w całej Europie, a aplikacje NOW TV i Sky Ticket będą również dostępne na kompatybilnych urządzeniach Fire TV i Fire TV Edition Smart TV będą dostępne.

Aplikacja Prime Video zostanie uruchomiona 14 grudnia na urządzeniach NOW TV w Wielkiej Brytanii, Irlandii i we Włoszech oraz na urządzeniach Sky Ticket w Niemczech.

Aplikacja NOW TV zostanie uruchomiona 14 grudnia w wybranych telewizorach Fire TV i Fire TV Edition Smart TV w Wielkiej Brytanii, a we Włoszech i Irlandii na początku 2021 r.

W Niemczech Sky Ticket będzie dostępny na kompatybilnych urządzeniach Fire TV i telewizorach Smart TV Fire TV Edition w pierwszej połowie 2021 roku.

Po prostu ciesz się Prime Video na Sky Q.Klienci Sky Q mogą łatwo znaleźć Prime Video, otwierając aplikację za pomocą polecenia głosowego „Uruchom Prime Video” i łącząc w ten sposób odbiornik Sky Q z istniejącym członkostwem Prime. Prime Video znajdzie się również w sekcji Aplikacje, a strona główna Sky Q będzie zawierać to, co najlepsze z Sky i Netflix, a także Amazon Originals. Klienci mogą również oczekiwać jeszcze głębszej integracji Prime Video w 2021 roku.

Klienci Sky, którzy nie są lub nie byli jeszcze klientami Prime, mogą zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji Amazon Prime Video, aby otrzymać bezpłatną 30-dniową wersję próbną Prime Video.

Sky Ticket na urządzeniach Amazon Fire TV

Aplikacja Sky Ticket będzie dostępna w Niemczech od 2021 roku na kompatybilnych urządzeniach Fire TV i telewizorach Smart TV Fire TV Edition. Klienci Sky Ticket mogą po prostu pobrać aplikację i zalogować się, aby uzyskać dostęp do najnowszych Sky Originals, ekskluzywnych seriali HBO i Showtime, przebojów filmowych w Sky i najlepszych wydarzeń sportowych na żywo.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej