Aplikacja Apple TV na wybranych telewizorach Sony

przez Eryk

Sony Electronics Inc. ogłosiła, że klienci mogą teraz korzystać z aplikacji Apple TV na wybranych telewizorach Smart TV, aby cieszyć się Apple TV +, kanałami Apple TV, nowymi i popularnymi filmami oraz spersonalizowanymi i wyselekcjonowanymi rekomendacjami. Aplikacja Apple TV zostala juz wydana w Stanach Zjednoczonych w serii Sony X900H z nowa aktualizacja dla telewizora.

Telewizory Smart TV Sony zapewniają użytkownikom łatwy dostęp do szeregu treści i usług. Dzięki najlepszej w swojej klasie rodzinie procesorów X1 firmy Sony, wyświetlaczowi TRILUMINOS ™ i niesamowitym funkcjom dźwiękowym klienci mogą korzystać z aplikacji Apple TV.

W aplikacji Apple TV mozna kupować lub wypożyczać ponad 100 000 filmów i programów telewizyjnych, w tym tytuły dostępne w jakości 4K HDR i Dolby Atmos, a także korzystać ze spersonalizowanych i wyselekcjonowanych rekomendacji oraz uzyskać dostęp do ich biblioteki filmów i programów telewizyjnych zakupy od Apple. Niektóre telewizory Sony1 obsługują także AirPlay 2 i HomeKit2. Dzięki AirPlay 2 klienci mogą bez wysiłku odtwarzać filmy i inne treści z iPhone’a, iPada lub Maca bezpośrednio na swoim telewizorze Smart TV. HomeKit umożliwia klientom łatwe i bezpieczne sterowanie telewizorami Smart TV Sony za pomocą aplikacji Home lub pytając Siri na ich urządzeniach Apple.

Aplikacja Apple TV zostanie uruchomiona w wybranych modelach z 2018 r. Oraz w większości modeli z 2019 r. I 2020 r. do końca roku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej