Aplikacja Apple TV podobno pojawi się na konsoli Xbox, prawdopodobnie w czasie premiery serii X / S

przez Eryk
0 komentarzy

Aplikacja Apple TV pojawi się na konsoli Xbox, jak podaje Windows Central, który napisał na Twitterze, że może potwierdzić wiadomości. Nie jest jasne, kiedy aplikacja pojawi się na konsoli Xbox, ale według raportu będzie ona prawdopodobnie dostępna przed premierą nowych konsol Xbox Series X i Series S 10 listopada. Nie jest jasne, czy starsze konsole, takie jak Xbox One będą wspierane.

Członek programu Xbox Insider beta niedawno udostępnił zdjęcie, które wydaje się pokazywać aplikację Apple TV na liście aplikacji dostępnych do przetestowania, chociaż powiedział, że aplikacja nie działa i wkrótce potem zniknęła.

Aplikacja Apple TV umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych i filmów z Apple TV +, kanałów Apple TV i ich bibliotek iTunes, a także kupowanie lub wypożyczanie programów TV i filmów ze sklepu iTunes Store. Aplikacja jest już dostępna na iPhonie, iPadzie, Macu, PC, Apple TV, wybranych urządzeniach Roku i Amazon Fire TV oraz wybranych telewizorach Smart TV Samsung, LG i Vizio.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej