iMovie na iPhone’a i iPada z obsługą HDR i 4K 60 fps

przez Eryk
0 komentarzy

Bezpłatna aplikacja Apple do edycji wideo iMovie została zaktualizowana dla systemów iOS i iPadOS. Jest kilka znaczących nowych funkcji, ale najważniejsze ulepszenia dotyczą wideo 4K 60 fps i obsługi HDR.

Dzięki nowym możliwościom nagrywania wideo Dolby Vision iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro, iMovie musi być gotowe do edycji materiału filmowego na tych również telefonach.

Podczas gdy tylko nowe iPhone’y będą nagrywać wideo HDR, każdy iPhone od iPhone’a 8 Plus lub nowszego oraz  iPad od 7. generacji lub nowszej mogą je tylko edytować.

Ta aktualizacja dodaje także możliwość importowania, edytowania i udostępniania wideo 4K z szybkością 60 klatek na sekundę na dowolnym urządzeniu z iPhone’a 7 lub iPada 6. generacji.

 

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej