Aplikacja Philips Hue Sync TV dostępna wyłącznie dla telewizorów Samsung Smart TV

przez Eryk

Philips Hue kontynuuje współpracę z firmą Samsung i umożliwia synchronizację lamp Hue bezpośrednio na telewizorze Samsung!

Aplikacja Philips Hue Sync

Aplikacja Philips Hue Sync TV dostępna wyłącznie dla telewizorów Samsung Smart TV

To długo oczekiwane życzenie wielu użytkowników Hue, ponieważ do tej pory do synchronizacji obrazu z telewizora z lampami Hue potrzebny był zawsze Philips Hue HDMI Sync Box, który, jak wiemy, może przetwarzać tylko zewnętrzne źródła.

Nowa aplikacja Philips Hue Sync TV

Nowa aplikacja Philips Hue Sync TV zmienia ten stan rzeczy i działa bezpośrednio na telewizorze. Oznacza to, że można również odtwarzać treści generowane wewnętrznie przez telewizor, np. z aplikacji Netflix lub Youtube. Ponadto wszystkie treści zewnętrzne, które są odtwarzane tylko na telewizorze, są również obsługiwane przez aplikację Philips Hue Sync TV, a lampy Hue są odpowiednio synchronizowane.

Nowa aplikacja Sync TV firmy Philips Hue działa obecnie tylko na telewizorach Samsung QLED z 2022 roku (od modelu Q60). Aplikację można łatwo pobrać i zainstalować na odpowiednim telewizorze za pośrednictwem Samsung TV App Store od 5 stycznia 2023 roku. Można tam wprowadzić wszystkie ustawienia, aby idealnie dostosować synchronizację światła do potrzeb.

Niewiele jednak można zrobić za pomocą samej aplikacji Sync; potrzebny jest dodatkowy sprzęt. Między innymi mostek Hue i oczywiście Gradient Lightstrip do telewizora lub innych kolorowych lamp Philips Hue. Obszar rozrywki w aplikacji Hue może obejmować do 10 lamp Hue.

Ile kosztuje nowa aplikacja Philips Hue Sync TV.

Philips Hue dobrze płaci za współpracę z Samsungiem. Jeśli chcesz pobrać aplikację na swój telewizor Samsung, musisz zapłacić 129,99 euro. To powinno umieścić go w górnym segmencie cenowym aplikacji.

Nawet jeśli Sync Box HDMI stanie się zbędny, aplikacja jest oczywiście związana z telewizorem lub kontem Samsung i nie można jej przenieść tak łatwo jak Sync Box. Z pewnością dobrym rozwiązaniem jest uruchomienie oprogramowania Sync bezpośrednio w telewizorze, co eliminuje konieczność korzystania z zewnętrznych źródeł.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.