YouTube nie jest już dostępna na Apple TV 3 generacji

przez Eryk
0 komentarzy

YouTube nie jest już dostępna na Apple TV 3 generacji

YouTube przestał obsługiwać aplikację w modelach Apple TV 3 generacji, co oznacza, że nie jest już dostępny jako natywna opcja oglądania YouTube w tym modelu.

Teraz, gdy aplikacja nie działa, użytkownicy ‌Apple TV‌ 3 generacji będą musieli odtwarzać zawartość YouTube za pomocą technologii AirPlay z kompatybilnego urządzenia Apple, takiego jak iPhone lub iPad, aby oglądać YouTube na dużym ekranie.

Usunięcie aplikacji jest ograniczone do modeli ‌Apple TV 3 generacji. YouTube przestał obsługiwać modele Apple TV drugiej generacji w 2015 r. Nie ma to wpływu na modele Apple TV czwartej i piątej generacji, ponieważ mają one dostęp do tvOS App Store i aplikacji tvOS YouTube.

Ci, którzy mają Apple TV 3 generacji, którzy myślą o modernizacji, mogą chcieć się powstrzymać, ponieważ podobno nowy model pojawi się jeszcze w tym roku.

Oczekuje się, że nowy Apple TV będzie wyposażony w szybszy procesor i więcej miejsca do przechowywania, a także może być wyposażony w nowy pilot zdalnego sterowania i integrację układu U1, aby umożliwić lepszą współpracę z innymi urządzeniami Apple.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.