More

  YouTube nie jest już dostępna na Apple TV 3 generacji

  YouTube nie jest już dostępna na Apple TV 3 generacji

  YouTube przestał obsługiwać aplikację w modelach Apple TV 3 generacji, co oznacza, że nie jest już dostępny jako natywna opcja oglądania YouTube w tym modelu.

  apple tv 3

  Teraz, gdy aplikacja nie działa, użytkownicy ‌Apple TV‌ 3 generacji będą musieli odtwarzać zawartość YouTube za pomocą technologii AirPlay z kompatybilnego urządzenia Apple, takiego jak iPhone lub iPad, aby oglądać YouTube na dużym ekranie.

  Usunięcie aplikacji jest ograniczone do modeli ‌Apple TV 3 generacji. YouTube przestał obsługiwać modele Apple TV drugiej generacji w 2015 r. Nie ma to wpływu na modele Apple TV czwartej i piątej generacji, ponieważ mają one dostęp do tvOS App Store i aplikacji tvOS YouTube.

  Ci, którzy mają Apple TV 3 generacji, którzy myślą o modernizacji, mogą chcieć się powstrzymać, ponieważ podobno nowy model pojawi się jeszcze w tym roku.

  Oczekuje się, że nowy Apple TV będzie wyposażony w szybszy procesor i więcej miejsca do przechowywania, a także może być wyposażony w nowy pilot zdalnego sterowania i integrację układu U1, aby umożliwić lepszą współpracę z innymi urządzeniami Apple.

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj