App Store Awards 2021: Oto najlepsze aplikacje roku na iPhone’a, iPada i Maca

przez Eryk
0 komentarzy

Firma Apple ogłosił zwycięzców konkursu App Store Awards 2021. Apple honoruje zespoły programistów stojące za 15 aplikacjami i grami, które w tym roku wyróżniły się wysoką jakością, wzornictwem i siłą przyciągania.

App Store Awards 2021: Oto najlepsze aplikacje roku na iPhone'a, iPada i Maca
App Store Awards 2021

App Store Awards 2021: Oto najlepsze aplikacje roku na iPhone’a, iPada i Maca

Po raz kolejny w tym roku zwycięskie zespoły programistów pochodzą z całego świata i były w stanie pokonać konkurencję dzięki jakości, kreatywności i wyjątkowemu doświadczeniu. Aplikacje i gry zostały ponownie wybrane przez światowy zespół redakcyjny App Store, oczywiście z uwzględnieniem różnych danych z App Store. Wybór obejmuje wszystkie produkty Apple, dlatego Apple wyróżniło nagrodą App Store Award aplikacje dla iPhone’a, iPada, Maca, Apple Watch oraz Apple TV. Ponadto, Apple wybrało również najlepsze gry na różne platformy, a także wyróżniło najlepszy tytuł dla Apple Arcade.

Laureaci nagród App Store Awards 2021

Aplikacje


Aplikacja roku na iPhone’a: Toca Life World firmy Toca Boca.

Aplikacja roku na iPad’a:  LumaFusion firmy LumaTouch.

Aplikacja roku na Maca: Craft od Luki Labs Limited.

Aplikacja roku na Apple TV: DAZN od DAZN Group.

Aplikacja roku na Apple Watch: CARROT Weather firmy Grailr.

Gry

Gra roku na iPhone’a: „League of Legends: Wild Rift” firmy Riot Games.

Gra roku na iPada: „MARVEL Future Revolution” firmy Netmarble Corporation.

Gra roku na komputery Mac: „Myst” firmy Cyan.

Gra roku na Apple TV: „Space Marshals 3” firmy Pixelbite.

Gra roku na Apple Arcade: „FANTASIAN” autorstwa Mistwalker.

Trend roku 2021: Aplikacje, które nas połączyły

Oprócz wyróżnienia najlepszych aplikacji i gier na urządzenia Apple, redaktorzy App Store na całym świecie wybierają Trend Roku. Celem jest zidentyfikowanie trendu, który wywarł trwały wpływ na życie ludzi oraz wyróżnienie wybitnych aplikacji i gier, które trafiły w sedno. Najważniejszym trendem roku 2021 jest „Połączenie”. Zwycięzcy tegorocznych trendów w znaczący sposób zbliżyli do siebie ludzi, spełniając przy tym społeczne, osobiste i zawodowe potrzeby użytkowników na całym świecie.

Among Us

Łączenie przyjaciół (i oszustów!) na całym świecie poprzez szalenie popularną grę kryminalną.

Canva

Łączy nas z naszym duchem przedsiębiorczości dzięki narzędziom do wspólnego projektowania i tysiącom szablonów, dzięki którym wszystko – od CV po wpisy w mediach społecznościowych – nabierze blasku.

Bumble

Łączenie użytkowników z portalami społecznościowymi w celu nawiązywania znajomości, nawiązywania kontaktów zawodowych i oczywiście znalezienia kogoś wyjątkowego.

Lista wszystkich zwycięzców

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej