Apple AirTag – nowe zdjęcie przedstawia rzekome akcesorium

przez Eryk

Mówi się, że Apple wprowadził nowy produkt o nazwie AirTag, który jest w zasadzie konkurentem Tile, który umożliwia użytkownikom śledzenie dowolnych obiektów za pośrednictwem sieci Find My. Chociaż nie wiemy, kiedy zostaną ujawnione AirTags, Fudge udostępnił dziś na Twitterze zdjęcie przedstawiające rzekomy akcesorium  AirTag zaprojektowane przez Apple do współpracy z AirTags.

Na podstawie obrazu akcesorium wygląda jak mały skórzany pokrowiec na AirTags, ponieważ użytkownicy mogą łatwo umieścić je w skórzanym pokrowcu. Skórzana część jest przymocowana do pierścienia ze stali nierdzewnej, który prawdopodobnie będzie służył jako brelok. Stalowy pierścień ma napisy „Designed by Apple in California” i „Assembled in China”.

Chociaż samo zdjęcie nie ujawnia wiele na temat AirTags poza ich okrągłym kształtem, akcesorium pokazane na zdjęciu w rzeczywistości wygląda jak opatentowany produkt Apple stworzony w celu łatwego mocowania AirTagów do innych obiektów. Knot mówi jednak, żeby spojrzeć na zdjęcie z przymknietym okiem, ponieważ może to być po prostu chińska replika oparta na schematach Apple’a.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej