Apple anuluje plany wydania iPada Air z wyświetlaczem OLED w 2022 roku, planuje pozostać przy technologii LCD

przez Eryk

Apple anulował swoje plany wydania zaktualizowanego iPad Air z wyświetlaczem OLED w przyszłym roku ze względu na obawy dotyczące jakości i kosztów, powiedział analityk, Apple Ming-Chi Kuo w notce inwestorskiej uzyskanej przez MacRumors.

Apple anuluje plany wydania iPada Air z wyświetlaczem OLED w 2022 roku
Photo by Burak Kebapci on Pexels.com

Apple anuluje plany wydania iPada Air z wyświetlaczem OLED w 2022 roku

W marcu, Kuo poinformował, że Apple miał wydac iPada Air z wyświetlaczem OLED na przyszły rok. Dziś Kuo zrewidował swoje przewidywania, mówiąc, że jednak nie dojdzie do tego, ponieważ Apple anulował te plany z powodu kosztów i wydajności nie spełniającej oczekiwań firmy.

Kuo wcześniej stwierdził, że 11-calowy iPad Pro otrzyma wyświetlacz mini-LED w przyszłym roku, a teraz podwoił to twierdzenie. Obecnie tylko 12,9-calowy iPad Pro zawiera nowszą technologię mini-LED. Jednym z powodów twierdzi Kuo, dlaczego Apple anulował OLED iPad Air jest to, że może to być szkodliwe dla sprzedaży nadchodzącego 11-calowy iPad Pro z wyświetlaczem mini-LED.

Podczas gdy Apple planuje trzymać się wyświetlacza LCD dla iPada Air, Kuo mówi, że firma kontynuuje badania i rozwój nowszych technologii wyświetlania dla linii iPada. Raport z zeszłego tygodnia sugerował, że Apple i Samsung porzuciły wspólne plany opracowania wyświetlacza OLED dla nadchodzącego zaktualizowanego 10,9-calowego iPada Air.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej