Apple Arcade: „Nickelodeon Extreme Tennis” już dostępny + dalsze aktualizacje

przez Eryk

Jak zwykle w piątek Apple wprowadza nowe gry i nową grę na Apple Arcade. Nickelodeon Extreme Tennis jest już dostępna dla subskrybentów usługi Apple Games. Ponadto, inne gry otrzymały aktualizację.

Apple Arcade
Apple Arcade: „Nickelodeon Extreme Tennis”

„Nickelodeon Extreme Tennis” startuje na Apple Arcade

Nickelodeon Extreme Tennis to gra należąca do Viacom International Inc. Możesz oczekiwać, że dołączysz do swoich ulubionych postaci z najbardziej legendarnych programów Nickelodeon.

Wybierz swoją ulubioną postać z niezliczonych klasycznych programów z uniwersum Nickelodeon, zaskocz przeciwników błyskawicznymi serwami i wyjątkowymi umiejętnościami specjalnymi, zbieraj stroje i rakiety, aby spersonalizować swoją postać, i zdobywaj doświadczenie na korcie, aby zdobywać kolejne poziomy.

Jeśli zostałeś zainspirowany do gry odrobiną tenisa przez obecnie odbywający się Australian Open, Nickelodeon Extreme Tennis może być świetnym wstępem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej